На головну
Карта сайта
Обратная связь
Будівництво
футбольних
полів, тенісних кортів
спортивних
споруд
для ПЕРЕМОЖЦІВ!

Інформація про компанію Міленіум Спорт

 

 Компанія Міленіум Спорт вийшла на ринок спортивних покриттів у 2004р. Сьогодні компанія
Міленіум – це успішна приватна компанія на ринку будівництва спортивних об'єктів України.


  Компанія має свої офіси в Грузії - Millennium Sport branch in Georgia та в Казахстані - Millennim Sport Kazachstan.


  В активі нашої компанії реалізація таких інфраструктурних проектів як:
1. 2021 рік - повна реконструкція найбільшої в Україні дитячої футбольної академії ФК «Металіст» у м. Харків, із загальним обсягом штучних покриттів – 22.000 м.кв.
2. 2017 рік – реконструкція футбольного поля на стадіон «Астана Арена», в Казахстані. Футбольне поле двічі пройшло сертифікацію FIFA Quality Pro.
3. 2015 рік – будівництво комплексу регбійних полів зі штучними покриттями для проведення чемпіонату світу з регбі серед юніорів у Грузії
4. 2012 рік – проектування та будівництво натурального футбольного поля на стадіоні  «Львів Арена» та на тренувальних базах у м. Харкові та м. Донецьку.


  Міленіум Спорт має в своєму розпорядженні ліцензовану проектною групою та штатом висококваліфікованих спеціалістів будівельників, які пройшли стажування у провідних європейських виробників.


 Компанія маючи великий унікальний парк будівельної та дорожньої техніки, керованої сучасними GPS системами, виконає комплекс робіт з монтажу дренажу та основи, систем обігріву та поливу. Наші фахівці виконають монтаж професійних систем освітлення для стадіонів та мультиспортивних майданчиків, монтаж огорож, будівництво трибун та облаштування прилеглих територій.


 Відповідно до вимог FIFA, UEFA, та World Rugby ми виробляємо поставку та монтаж штучних та натуральних покриттів, а також пропонуємо комплекс
послуг з обслуговування та догляду. Для реалізації проектів з біговими доріжками (стандарт IAAF), мультиспортивними майданчиками, виробляємо постачання
поліуретанових покриттів та кваліфікований монтаж за допомогою спеціалізованої техніки.


   Компанія співпрацює з футбольними клубами, серед яких: ФК «Металіст», ФК «Шахтар», ФК «Дніпро», ФК «Кривбас», ФК «Олександрія», ФК «Інгульець», МФК «Миколаїв» та багатьма іншими.


  Нашими партнерами з постачання матеріалів та
обладнання є відомі компанії, такі як: FieldTurf, Desso Sports, Tarkett Sports, DecoTurf, Conica, Thorn, Mekos, Redexim, JCB, Betafence, SMG, Perrot, Richter Rasen, Polanik, Rehau, KDF.


  Проекти компанії були неодноразово відзначені подяками уряду, спортивних федерацій, комітетів та клубів України, за високу якість та найкоротші терміни виконаних робіт.

 


 
Будівництво спортивної інфраструктури
49044, Україна, Дніпро
Виконкомівська № 14, офіс № 1
телефон: (056)744-47-58
Будівництво футбольних полів, тенісних кортів, спортивних споруд, для переможців